Tatilinizde mobil sauna deneyimini yaşayın!

Tatilinizde mobil sauna deneyimini yaşayın!

Portsmouth, New Hampshire Amerika da yaşayan birkaç arkadaş tarafından tasarlanan ve ”Surf Sauna” adını verdikleri mobil sauna, özellikle kış sörfçüleri için tasarlanmış. Her türlü araca bağlanabilen ve her yere kolaylıkla taşınabilen römorklu saunanın fikrinin kaynağını; kış sörfçülerinin soğuk suda yaptıkları sörf oluşturmuş.
tatilde_mobil_sauna
8 kişinin rahatlıkla kullanabildiği bu mobil sauna, okyanusun soğuk sularından sonra, bir taraftan ısınırken diğer taraftan da sauna keyfi yapmaya şansı veren yaratıcı bir tasarım. 16 bin dolarlık fiyatıyla satışa sunulan taşınabilir saunanın farklı yerlerde de kullanımı var. Örneğin; kışın kayak yapmaya gittiğiniz bir dağda, karların içinde sauna keyfini yaşamak da oldukça çekici gelebilir. Oldukça sağlam ve dayanıklı olan bu mobil saunayı dilerseniz satın almak yerine kiralayabilirsiniz de.
tatilde_surf_sauna

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Tatil Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir