Tatilin keyfini Erdek’te çıkarın!

Tatilin keyfini Erdek’te çıkarın!

Erdek Balıkesir’de bulunan yazların inanılmaz eğlenceli ve cıvıl cıvıl geçtiği bir ilçedir. Marmara Bölgesinin vazgeçilmez tatil yeri olan Erdek, antik kentleri, açık hava müzesi, temiz denizi ve müthiş kumsalı ile tam bir turizm beldesidir. Marmara’da tatil yapmak isteyenler Erdek’i mutlaka listelerine eklemeli. Ayrıca burada tekne kiralamak da çok ucuz. Alırsınız ailenizi ya da arkadaşlarınızı harika bir tekne turu yaparsınız.
erdek
Ülkemizde en bilindik turizm yerlerinden biri olan Erdek esmeyen havası, yakınında ki Kapıdağ ormanlık alanlarıyla da doğal turizme katkı sağlar. Yani kamp yapmak ve doğayla baş başa kalmak için bile harika bir yer. Yazın tadını kesinlikle böyle bir yerde çıkarmalısınız. Hem tarihi hem de sanatsal bir şehir olan Erdek sizlere kapılarını açıyor. Bir çok butik otel ve pansiyon konaklamaya imkan sağlıyor. Her şeyin mükemmel olduğu bu ilçe tatil için oldukça iyi bir seçim olabilir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir