Tatile su egzersizleriyle hazır olun!

Tatile su egzersizleriyle hazır olun!

Fazla kilolarınız var ve bikininin vücudunuzda kötü duracağını mı düşünüyorsunuz ? Tatilin en güzel özelliği deniz, kum ve güneşten sırf biraz kilo aldınız diye vazgeçmeyin. Bu haberimiz tam sizler için. Fazlalıklardan su egzersizleriyle kurtulabilmek mümkün. Sıcak yaz günlerinde kimse suyun içerisinden çıkmak istemez. O halde su egzersizleri tam sizlere göre! 
su_egzersizleri
Su vücuda büyük bir doğal basınç uyguluyor. Suda hareket ederken, basıncın etkisiyle kaslar çok çalışıyor ve şekilleniyor. Ayrıca suyun yarattığı soğuk etkiyi vücut azaltmaya çalıştığı için metabolizma hızlanıyor. Böylece kilo vermeniz çok daha kolaylaşıyor. Yani hem tatilinizi yapabilir hem de vücudunuzda ki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Yaz boyunca su içerisinde sürekli hareket ederek ideal kilonuza ulaşabilir, bu sayede de harika bir tatil geçirebilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Spor

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir