Tatile gittiğinizde hangi ülkede ne giyilir?

Tatile gittiğinizde hangi ülkede ne giyilir?

Her ülkenin kendine özgü kültürü bulunuyor. Bu özgü kültürler, farklı giyim tarzlarını da beraberinde getiriyor. Siz de tatil için gittiğiniz ülkede, ülkenin giyim tarzına ve havasına uygun olarak giyinmek istemez miydiniz? Eğer yanıtınız evetse tatile çıkmadan önce hangi ülkede nasıl giyileceğini haberimizden öğrenebilirsiniz.
Tayland: Neredeyse hiç kış görmeyen bir ülke olan Tayland’da on iki ay boyunca sıcak havayı görmeniz mümkün. Tayland tatilinizde yanınıza uzun elbiseler, keten gömlekler, bol pantolonlar ve şemsiye almayı ihmal etmeyin.
Barselona, İspanya: Barcelona, Akdeniz ikliminin özelliklerini taşıdığından, yazları hava sıcaklığı 30-35 dereceyi buluyor. Kışın ise 15 derece. Bu sıcak ülkede gündüz plajda mayo & bikininizle geçirdiğiniz zamanı, akşam şık bir elbise veya şort-bluz kombiniyle tamamlayıp güzel bir akşam yemeğine çıkabilirsiniz.
hangi_ulkede_ne_giyimeli
Floransa, İtalya: Tarih ve sanat kokan bu ülkede mutlaka yanınıza bir şapka alın. Ayrıca beyaz pantolon da sizi oldukça zarif gösterecektir.
Santorini, Yunanistan: Bu büyüleyici yere giderken muhakkak yanınıza düz sandaletlerinizi, romantik elbiselerinizi ve tuniklerinizi almayı ihmal etmeyin.
St. Tropez, Fransa: Yanınıza hem spor hem de şık olabileceğiz kıyafetler alabilirsiniz.
Ibiza, İspanya: Dans ve partilere sıkça rastlayacağınız İbiza’da, yanınıza gündüz günlük elbiseler, akşamları ise ipeksi kaftanlar alabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir