Tatile çıkarken köpeğinizi bırakabileceğiniz yerler!

Tatile çıkarken köpeğinizi bırakabileceğiniz yerler!

Evcil hayvan sahiplerinin en büyük sorunlarından biri onlarsız tatile çıkmak kuşkusuz. En yakın arkadaşımız oldukları gibi her gün onlarla ilgilenir; zamanımızın çoğunu birlikte geçiririz çünkü. Çoğu evcil hayvan sahibi, kendisini onun ebeveyni olarak görüyor. Tatile giderken evde yalnız bıraktığınız köpeğiniz depresyona girebilir, bu da tatilinizi zehir etmeye yeter. Ancak merak etmeyin ki tatile giderken köpeğinizi bırakabileceğiniz güvenli yerler bulunuyor. Köpek pansiyonlarının yanı sıra artık büyük kentlerin tamamında, veteriner klinikleri de köpeklere konforlu konaklama seçenekleri sunuyor.
Academy Dog Kennels Köpek Oteli: Maltepe’deki Academy Dog Kennels, dokuz bin metrekare alana yayılıyor. Her köpek ayrı bir box’ta kalıyor. Box’ların zeminleri ısı yalıtımlı tuğlalarla kaplı. Köpeğim temiz hava alsın derseniz, havuzda güneşlenip yüzdürülmeleri de mümkün.

International Kennels K-9 Academy: 25 bin metrekare alan üzerine kurulu tesiste köpekler gündüz serbest dolaşıyor, geceleri özel köşelerine çekiliyor.

Bafi K9 Eğitim Merkezi: İzmir Urla’da bulunan tesiste köpekler için yürüme bandı, yüzme havuzu ve çim saha bulunuyor.

Elit Yavru Otel: Maksimum 50 köpek kapasiteli pansiyonda köpeklerinizin kendilerini evinde gibi hissetmelerini sağlayacak ortamlar bulunuyor. Merkez Şile – Ömerli Otobanına çok yakın.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Tatil Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir