Tatilden önce sivilcelerden kurtulun!

Tatilden önce sivilcelerden kurtulun!

Eminiz ki herkesin sorunu olan sivilceler bu yazda sizler için problem yaratacak. Bir türlü geçmek bilmeyen, geçse bile tekrar yenileri çıkan, patlattığınız zaman yara olan sivilcelerden kurtulmak hiç de kolay değil gibi geliyor. Özellikle yaz tatilinden önce çıkan sivilceler gerçekten bir sorun gibi duruyor. Aldığınız ilaçlar fayda etmiyorsa bu haberimizi dikkatlice okuyun. Çünkü tatilden önce sivilcelerden kurtulabilmeniz için gerekli olan şeyleri sizlerle paylaşacağız.
sivilcelerden_kurtulmak
En çok kullanılan yöntem buhar banyosudur. Tatile gitmeden önce güzelce bir buhar banyosu yapın. Bu vücudunuzda ki çatlaklara iyi gelecektir. Sivilcelerin kurumasını ve yok olmasını istiyorsanız diş macunu da harika bir yoldur. Geceleri yatmadan önce sürün ve kurumasını bekleyin. Sabah kalktığınızda iyice yıkayın. Diğer şaşırtıcı etken ise sarımsaktır. Her gün bir diş sarımsağı sivilcelerin üzerinde gezdirin ve kısa zaman da en iyi sonuçları edinin!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir