Tatilden önce Hollywood diyeti!

Tatilden önce Hollywood diyeti!

Tatilden önce tüm kilolardan, fazlalıklardan kurtulabileceğinizi söylesek bize inanır mıydınız ? İnanmalısınız! Çünkü yaz tatilinden önce forma girmeniz ünlü Hollywood Diyetiyle artık mümkün. Kendinizi sıkmanıza, çok zorlamanıza hiç gerek yok. Fazla aç kalmadan bu diyeti uygulayıp tüm fazlalıklarınızı vücudunuzdan atabilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken bir kaç noktası bulunmakta. Örneğin bu diyeti uygularken kafein ve şekerden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. Mümkünse şekeri hayatınızdan tamamen çıkarın.
tatilde_diyet
Vücudunuzun temposunu mümkün olduğu kadar düşürmemelisiniz. Sürekli hareket halinde olmanız gerekiyor. Kalorilerinizden bu şekilde kurtulabilirsiniz. Yapacağınız fazla bir şey yok aslında. Hedeflediğiniz kiloya ulaşıncaya kadar unlu, şekerli ve tuzlu şeylerden uzak durmak. Daha sonra da sporu hayatınızdan çıkarmamak. İşte bunlara uyarak yaz tatiline formda, kilolarınızı düşünmeden girebilirsiniz. İyi tatiller!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir