Tatilden önce göğüs sarkmasını önleyin!

Tatilden önce göğüs sarkmasını önleyin!

Güzelliğini her yerde her şekilde ön plana çıkarmayı seven kadınlar göğüs sarkmasını nasıl önleyebileceklerini biliyorlar mı ? İşte bu haberimizde sizlere onu anlatacağız. Güzellik hep ön planda olsun, hiç bir yerimde kusur olmasın diyorsanız bu haberimizi kesinlikle okumalısınız. Kadın güzelliğinin bir simgesi olan göğüsler de bakıma ihtiyaç duyabiliyor. Mesela her duş aldığınızda göğüslerinize sıcak ya da soğuk suyu tutarak bir çeşit bakım uygulamış olacaksınız. Bu yöntem ayrıca ağrılara da iyi gelebiliyor.
göğüs_sarkması
Bunun dışında göğüse iyi gelen egzersizlerde var. Bunları uygulayabilirsiniz. Bir duvarın önünde durun. Ellerinizi duvara dayayın ve tüm ağırlığınızı ellerinizin üzerine verin. Ardından, kollarınızı gererek kendinizi duvardan uzaklaştırın. Günde 30 kez tekrarlayın. Sırt üstü yere uzanın ve her iki elinize 2′şer kiloluk ağırlıklar alın. Kollarınızı yukarı doğru gergin bir şekilde uzatın ve indirin. 3 set halinde 15′lik tekrarlar yapmanız, göğüs kaslarınızı güçlendirmeniz için yeterli olacaktır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir