Tatilden önce benlerden kurtulun!

Tatilden önce benlerden kurtulun!

Benlere dokunulmaz demeyin! Tatilden önce vücudunuzda kusur olarak gördüğünüz her ne varsa onlardan kurtulabilirsiniz. Bu hiçte zor olmayacaktır. Vücudumuzda yer alan kahverengi lekeler ”ben” olarak tanımlanmıştır. Genelde her insanın vücudunda boyutları çeşitlilik göstererek bulunabilir. Fakat sonradan oluşan benlerin cilt kanserine yol açtığı da görülmüştür. Bu yüzden benlerden kurtulmak isterseniz birçok doktor sizler için hazır durumda bekliyor. Cerrahi yöntemle aldırdığınız tüm benler yok olduğunda kanser riskinizde o süre içerisinde azalacaktır.
ben_operasyonu
Yapmanız gereken tek şey bir doktora başvurmak olacaktır. Eğer benleriniz muayene edildiğinde riskli olduğu düşünülüyorsa, muayene ve takiplerde riskli değişiklikler saptandıysa, saçlı deri, genital bölge gibi takibi zor bölgelerdeyse cerrahi müdahale ile çıkarılması doktorlar tarafından uygun görülecektir. Yine de seçim şansı sizlere kalmış durumda. İster kanser riskini azaltarak yaşayın, isterseniz de benleriniz ile birlikte yaşayın.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir