Tatilde varislerden kurtulun!

Tatilde varislerden kurtulun!

Etek ya da şort ya aylarının vazgeçilmez kıyafetleridir. Herkesin giymek istediği bu kıyafetleri maalesef varisi olan kadınlar giyemez. Ama bu varislerden tatilde kurtulabilirsiniz. İstediğiniz gibi etek, şort veya elbise giyebilirsiniz. Öncelikle tatiliniz için doğa turizmi popüler olan yerleri tercih etmeniz gerekiyor. Çünkü ormanda ya da patikada mükemmel bir yürüyüş varislere çok iyi gelecektir.
varis_tedavisi
Tatil boyunca yüksek topuklu ayakkabılar giymemeye özen gösterin. Çünkü onlar ayaklarınızda ağrı yapacak ve varisleri arttıracaktır. Bu yüzden topuklulardan uzak durun. Bol bol denize girin ve yüzün. Bu bacaklarınızın çalışmasını sağlayacaktır. Neredeyse her hastalığın bıçak altına yatmadan tedavisi mümkün. Denemenizde fayda var. Yazın tamamını etek, şort ve elbiseyle geçirmek isterseniz bu dediklerimizi uygulamanız yetecektir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir