Tatilde sigarayı bırakmanın yolları!

Tatilde sigarayı bırakmanın yolları!

Herkes için kabusa dönüşen sigara ciddi şekilde sağlık sorunlarına yol açıyor. Herkes ya keyiften ya da stresten sigaraya başlıyor. Özellikkle kadınlar erkeklere oranla sigarayı daha zor bırakıyor. Artık stres yapmanıza gerek yok. Çünkü sigara tatilde daha kolay bırakılıyor. Yaz geldi artık. Yapılan tatil planları hazırlanan valizler arttı. Tatilde sigarayı bırakmak istiyorsanız bu haberimiz özellikle sizler için. İlk olarak karalı olmanız gerekiyor. Bir şeyi ne kadar çok isterseniz o kadar çabuk bırakırsınız.
sigarayı-bırakmanın-yolları
Sigarada aynı şekilde. Onu bırakmak istediğinizden emin olun. Daha sonra çantanızdan ya da cebinizden karanfili eksik etmeyin. Canınız ne zaman sigara isterse hemen ağzınıza bir karanfil atın. Eğer sigarayı bırakma yolunda kilo almak istemiyorsanız abur cuburdan uzak durun. Onun yerine bol bol meyve tüketin. Yaz aylarının vazgeçilmez meyveleri sizlere yardım edecektir. Tatilinizi sağlıklı bir şekilde geçirin ve sigarayı bırakmış olarak dönün.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir