Tatilde selülitlerden rezene kürü ile korunun!

Tatilde selülitlerden rezene kürü ile korunun!

Tatilde de güzelliğine önem veren hanımlarımız selülitler başınıza ciddi şekilde dert mi açıyor ? Onlardan korunmanın yolu aslında çok kolay. Güzelliğinizin gitmesini istemiyorsanız sizlere rezene kürünü öneriyoruz. Selülitlerden kurtulmanın birçok yolu olduğu doğru. Fakat en iyisinin rezene kürü olduğu kanıtlanmıştır. Bu doğal tedaviyle selülitlerden korunmanız ve kurtulmanız mümkün. Bu kür ile bir kaç ayda selülitlerden kurtulacaksınız.
selülitlerden_kurtulmak
Yapmanız gereken tek şey selülitli bölgeyi kürü kullandığınız sürece takip etmek olacaktır. İşte kurtulmanızı sağlayacak rezene kürü:
Sabahları, 1 litre suya 1 tatlı kaşığı rezene, bir tatlı kaşığı anason ve 1 tatlı kaşığı biberiye atın. Bu karışımı, kısık ateşte 5 dakika kadar kaynattıktan sonra 10 dakika demlenmeye bırakın. Soğuyan karışımı gün boyunca bol limonla tüketin. Böyleye harika vücudunuz ile yaz aylarını süsleyeceksiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir