Tatilde oteliniz ayağınıza gelsin ister miydiniz?

Tatilde oteliniz ayağınıza gelsin ister miydiniz?

Tatil için oldukça değişik konseptlere sahip otel seçenekleri var. Peki ya siz değil de otel sizin ayağınıza gelsin ister miydiniz? O halde İsveçli Scandic Otel zincirinin paket servisle otel siparişi tadında mobil otel odası tam size göre! Scandic Otel, misafirlerinin kişiselleştirilmiş bir tatil yaşamalarına fırsat veren bir konaklama seçeneği oluşturdu. 18 m2 olan bu mobil otel odası sayesinde, artık tatil severler yılın sadece belirli vakitlerinde buldukları dinlenme fırsatını, kendi seçtikleri ortamda yaşayabilecekler.
scandic_mobil_otel
İki adet yatak, bir banyo ve bir de terası olan bu mobil otelde ayriyetten ücretsiz wifi, klima, duş, kahvaltı gibi imkanlardan da yararlanabiliyorsunuz. Gitmek istediğiniz yerde otel bulunmaması veya kaliteli bir konaklama durumunun eksikliği gibi olasılıkları ortadan kaldıran Scandic Otel, eşsiz bir otel deneyimi yaşamak için muhteşem bir şans.
scandic_otel_isvec

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir