Tatilde ”kapıyı kilitlemişmiydim? ” endişesine son!

Tatilde ”kapıyı kilitlemişmiydim? ” endişesine son!

Evinizden ayrılıp, tatile gittiğinizde ‘kapıyı acaba kilitlemişmiydim ” endişesi çok sık yaşanan ve tatilinizi huzursuzlaştıran bir durum. Ama artık bu endişeniz geride kalıyor. Çünkü; Bjarke Ingels Group tarafından tasarlanan akıllı kilit, bu endişenize çözüm getiriyor. Bu akıllı kilit, aslında görünüşte basit bir kapı kilidi ve görüntü olarak onu diğer kapı kilitlerinden ayıran hiçbir özelliği yok. Fakat; bu kilidin görünüş olarak diğer kilitlerden bir farkı bulunmasa da görev olarak diğer kilitlerden çok daha farklı görevi var.
kapiyi_kilitledim_mi_endisesine_son
Bu akıllı kilit, bluetooth ya da internet bağlantısı aracılığıyla cep telefonunuzdan sizinle iletişime geçerek ilettiğiniz komutları yerine getiriyor. Böylelikle telefonunuzdan yapacağınız basit bir işlem sayesinde kapınızın kilidini açabilir veya kapınızı kilitleyebilirsiniz. Böylece tatilde aklınız evinizde değil, tatilinizde kalır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir