Tatilde İstanbul’daki Vialand Tema Park’ını keşfetmeye ne dersiniz?

Tatilde İstanbul’daki Vialand Tema Park’ını keşfetmeye ne dersiniz?

2013 yılında Türkiye’nin ilk Temalı Parkı olarak İstanbul Eyüp’de açılan Vieland, içerisinde eğlence adına ne ararsanız bulabileceğiniz bir yer! Alışveriş merkezi, gezi yerleri, temalı parkı ve eğlenceli aktiviteleriyle önemli bir turizm merkezi olan Vialand, her yaştan kesime hitap eder bir nitelikte.
Minik Kaşifler: Vieland’ın girişinde hemen sağ tarafında bulunan Mini Kaşifler bölümü, çocuklar için hazırlanmış son derece keyifli hoş bir alan. Yaratıcı oyun alanlarının da bulunduğu bu bölümde, derin olmayan su dolu kanalın üzerindeki kayığa biniyorsunuz ve 160 metrelik dünya turuna başlıyorsunuz.
vieland_parki_istanbul
Minik Yarışçılar: Boy ölçümü yapıldıktan sonra küçük sürücü adayına verdikleri kısa bir eğitimin devamında trafik işaretlerinin olduğu alanda direksiyon kullanan minikler yanında bulunan yetişkinlerin gözetiminde mini araçları kullanabiliyor.
vieland_tema_parki
Başlıca parkları:
Nefeskesen: Üç saniyede 110 km’yi aşan, hızıyla gerçek adrenalin coşkusuna davet eden bir park. Dünya’nın dört bir yanından turist akınına uğruyor.
Maceraperest: Saatte 80 km hızla 30 metre yüksekliğe çıkaran bu araç, sizleri açık havada heyecanlı bir tura davet ediyor.
Viking: Sulu eğlencelere düşkünlerin favorisi olan Viking, adrenalin coşkusunu tavanda hissettiriyor.
Zindan: Korku maceralarını sevenlerin bayıldıkları zindan bölümü; tünelin derinliklerinde sizleri bekliyor.
vieland_tema_parki_istanbul
Ve diğerleri: Mini bir traktörle çiftlik gezisi yapabileceğiniz neşeli çiftlik, yüksekten korkmayan veya korkusunu yenmek isteyen minikler için yapılmış, güvenlikli, eğlenceli mini kule, özellikle erkek çocukların ilgisini çeken, sulu ve eğlenceli kahraman itfaiyeciler köşesi, miniklerin bayıla bayıla bindikleri ve inmek istemedikleri çarpışan arabalar, safari tüneli, adalet kulesi, çılgın nehir, jet ski, Fatih’in rüyası gibi daha birçok eğlence alanları bu tema parkında mevcut. Başta da belirttiğimiz gibi bu parkta eğlenceyle ilgili aradığınız herşey mevcut.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir