Tatilde ince bacaklara sahip olun!

Tatilde ince bacaklara sahip olun!

Yaz tatilini ince bir vücutla karşılamak istemeyen bayan yoktur herhalde. İncelik kadınların her zaman istediği bir şey olmuştur. Ama bazen kilo verirken biraz orantısızlık oluşur. Bel ince fakat bacaklar kalın kalabilir. Böyle durumlarda bacaklar için biraz daha fazla uğraşmak gerekir. Bizde sizler için bir çözüm bulduk. Artık bacaklarınızı da istediğiniz gibi inceltebileceksiniz.
bacak_inçeltmek
İlk olarak her gün düzenli şekilde yürüyüş yapın ve her hafta arttırarak yürüyün. Mesela bir hafta 20 dakika yürüyorsanız diğer hafta 30 dakikaya çıkarın. Sık sık merdiven çıkın inin. İş yerinizde veya okulunuzda asansör varsa merdivenleri kullanın. Arabalardan bacaklarınız incelene kadar uzaklaşın. Bisikleti ulaşım aracı olarak kullanın. Squat her derde deva gibi bir şey oldu. Bunu her gün uygulamaya özen gösterin. Bunları yaparak istediğiniz bacaklara ulaşabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir