Tatilde evcil hayvan nereye bırakılmalı ?

Tatilde evcil hayvan nereye bırakılmalı ?

Yazın veya kışın tatil planları yaparken eğer bir evcil hayvanınız varsa onu nerede bırakacağınız konusunda kafanızda büyük bir soru işareti oluşuyor. Çünkü sizin severek ilgilendiğiniz, bakımlarını en iyi şekilde yaptığınız kediniz, köpeğiniz gibi evcil hayvanlarınızı düşünmemek elde değil. Durum böyle olunca birçok tatilci hayvanları eşine dostuna bırakırken, bu şansı olmayanlar ise bıracak yer bulamayıp ya planlarını iptal ediyorlar. Fakat emanet edebilecekleri yer olsa dahi onları arkada bırakmak zor bir şey… Ama artık tatil planlarınızı iptal etmeyecek ya da ertelemeyeceksiniz.
evcilhayvan_cift_tatilde
Eminim ki onları arkada bırakmak zor bir şeydir. Ama hemen hemen her yerde evcil hayvanların konaklayabileceği çok iyi pansiyonlar bulunmakta. Bu hayvan pansiyonlarının 5 yıldızlı otellerden pek bir farkı yok. Günde 3 ya da 4 kez temizlikleri yapılıyor ve hayvanlarınızı internetten 24 saat boyunca izleyebiliyorsunuz. Günde 4 kez dışarı çıkarılıyorlar. Klimalı odalar, serinlemeleri için havuz bile bulunuyor. Yurt dışında olduğu gibi Türkiye’de de bu tür pansiyonlar bulmak mümkün. Örneğin yalnızca köpeklere veya kedilere hizmet veren bir sürü pansiyon var. Bu pansiyonlar da misafirlerin aşılarının tamamlanmış olması gerekli. Günlük ve gecelik konaklamanın uygun olduğu bu evcil hayvan pansiyonlarında gözünüz arkada kalmaz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir