Tatilde en iyi selfie çekebileceğiniz telefonlar!

Tatilde en iyi selfie çekebileceğiniz telefonlar!

Selfie çılgınlığından vazgeçilmiyor. Ancak mükemmel selfieyi çekmek de kolay değil. Tabi bunun için telefonun kamerasının iyi çekmesi de oldukça önemli. İşte en iyi selfieyi çekebileceğiniz telefon modelleri;
Apple iPhone XS Max: Apple’ın en yeni, en büyük ve en pahalı modeli iPhone XS Max, kameraları alan derinliği, portre fotoğraflar ve video kayıt yetenekleri konusunda oldukça iddialı. Ön kamerası bir önceki modelde olduğu gibi 7 Megapiksel seviyesinde. 32 mm lense sahip olan kamerada, f/2.2 diyafram değeri bulunuyor. 1080p 60 FPS video çekebilen ön kameranın en büyük yeniliği ise, ön kamera ile stereo video kaydı yapabilmesi oldu.

Samsung Galaxy S8: 8 Megapiksel çözünürlük sunan ön kamerasının netlik özelliği de bulunuyor. Ön kamerada da çeşitli filtre özellikleri mevcuttur.

Xiaomi Mi MIX 3: Başarılı kamerasıyla ön plana çıkan Mix 3, 24 ve 2 Megapiksel olmak üzere çift ön kamera kurulumu bulunuyor. Oldukça başarılı selfieler çekebilen ön kamerası oldukça dikkat çekici.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir