Tatilde doyasıya eğleneceğiniz beach partiler!

Tatilde doyasıya eğleneceğiniz beach partiler!

2000’lerin başında popüler olmaya başlayan beach club’lara her yaz yenileri ekleniyor. Siz de bu yaz tatilinde plajda yalnızca denize girip güneşlenmek yerine doyasıya eğleneceğiniz muhteşem partilere katılabilirsiniz. İşte yurt dışı tatilinizde çılgınlar gibi dans edebileceğiniz muhteşem beach partiler;
Ibiza, İspanya: Çılgın kumsal partileri denilince ilk akla gelen yerlerin başında İbiza gelir. Eğlenmeyi bilen herkes bu deneyimi İspanya turlarına katılarak mutlaka yaşamalı. Adada parti zamanı asla sona ermez. Şafak vaktine kadar süren köpük partilerinde bir nebze darmaduman olmak, house ritmleriyle dans etmek, ardı arkası kesilmeyen danslar ve sahilde uyumak için dünyanın dört bir yanından gelen turistler bu parti adasının ününe ün katarlar.
dunyanin_en_guzel_beach_partiler
Yunanistan-Mykonos: Komşuda eğlence tam gaz yaza hazırlanıyor. Türkiye’nin hemen yanında Yunanistan’ın eğlence dolu yaz gecelerinde beach partiye hazır olun. Baştan başa disko ritmleri ile yankılanan plajda bir kaç noktada ise çıplaklık bir seçenek olmaktan öte mecburi sayılmaktadır.
dunyanin_en_guzel_beach_partiler_2
Tanzanya-Zanzibar: Ülkenin en güzel, en turistik adası Zanzibar’ın rüya kumsallarında eğlence dünyasına katılmayı ihmal etmeyin. Her milletten insanların katıldığı parti heyecanı Kendwa kumsalında yaza merhaba diyor. Şehrin kalbinde kültürünü keşfedebileceğiniz gibi farklı tur imkanı sağlayan Zanzibar adasının Kendwa kumsalında full moon party sizleri eğlencenin sınır tanımaz doruklarına çıkarmayı vaat eden yerlerin başında gelmektedir.
dunyanin_en_guzel_beach_partiler_3
Tayland-Koh Phangan: Her ay, sadece bir geceliğine, hilal şeklindeki bu plaj, binlerce kişinin katıldığı dünyanın en ünlü Dolunay Partilerine ev sahipliği yapar. Haad Rin Plajı boyunca kurulan 12’den fazla büyük ses sistemi müziğin herkese ulaşmasını sağlar. Eğer güçlü müzik, ucuz içkiler ve dur durak bilmeden partilenen uykusuz geceler aradığınız ise bu plaj tam size göre.
dunyanin_en_guzel_beach_partiler_4
Brezilya-Copacabana: Bu yaz bu plaj çok eğlenceli ve sıcak geçecek. Brezilya’nın çılgın beach partisi ülkenin en popüler kumsalı Copacabana’da en eğlenceli saatleri ve sabahları yaşamak için Brezilya’yı tatil planlarınıza ekleyin.
dunyanin_en_guzel_beach_partiler_5
Hindistan-Goa: Hindistan’da parti denilince merkezi Goa olarak bilinir. Parti için en bilinen ve talep görüleni Anjuna Beach’dir. Sayısız bar ve gece klüpleri ile çevrelenmiş kumsalda çok eğleneceksiniz.
dunyanin_en_guzel_beach_partiler_6
Kıbrıs-Nissi: Türkiye’nin komşularından Kıbrıs, en sıcak yaz mevsiminin yaşandığı Nissi’yle sizi çağırıyor. Kıbrıs’ın en iyi kumsalı olan aynı zamanda mavi bayraklı Ayia Napa plajı ziyaretçilerine burada hoş vakitler geçirmesini sağladığı gibi Mayıs ve Ekim ayları boyunca her gün kumsaldaki Nissi Bay Beach’de köpük partisi imkanı da vermektedir.
dunyanin_en_guzel_beach_partiler_7

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir