Tatilde dalgalı saçlar elde edin!

Tatilde dalgalı saçlar elde edin!

Dalgalı saçlara ulaşmanız için maşaya ihtiyacınız yok. Maşa gerçekten çok uzun sürüyor. İlk düzleştir sonra maşayla kıvır. Ya aceleniz varsa ? İşte kullanacağınız bu yöntemlerle kısa sürede dalgalı saçlara ulaşabilirsiniz. En kesin çözümü maşayla alırsınız ama vaktiniz yoksa hızlı bir duş alın ve saçlarınızı havluyla kurulayın. Sadece fazla suyu alın. Çok kurularsanız dalga tutmayabilir. Kullandığınız nemlendirici varsa hemen sürün ve yarım saat bekleyin.
dalgalı_saç
Daha sonra saçlarınızı istediğiniz dalga boyutuna göre örün. Büyük dalgalar istiyorsanız iri örgü, küçük dalgalar istiyorsanız da küçük örgüler işinizi görecektir. Ördükten sonra saçlarınız kuruyana kadar bekleyin. Kurutma makinesiyle de kurutabilirsiniz. Yalnız örgüleri kurutmadan açmayın ki dalgalar tutsun. İyice kuruduğundan emin olduktan sonra örgüleri açabilirsiniz. Bu işlemi gece yatmadan yapıp sabaha kadar örgülü bırakırsanız daha güzel dalgalar ve kabarmamış saçlara ulaşabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir