Tatilde bedava konaklama fırsatları!

Tatilde bedava konaklama fırsatları!

Herkes sırt çantasını alıp deli gibi tatil yapmak ister. Fakat kimse konaklama olanaklarını düşünmez. Özellikle yurtdışı tatilinde konaklamayı çok ucuza hatta bedavaya getirebileceğiniz birçok yol var. Sırt çantanızı alın ve bir dünya turuna çıkın. Tatilinizi renklendirin, kalacak yeri de hiç düşünmeyin. Sizlere yardımcı olacak iki site ismi var. Birincisi Hospitality Club diğeri ise Couch Surfing‘dir.
bedava_konaklama
Bu iki siteye üye olursanız, sizin gibi sırt çantasıyla gezmiş ya da gezecek birçok insanın evine konuk olabilirsiniz. Yapmanız gereken aslında çok kolay. Bu iki sitenin içerisinden gideceğiniz ülke ya da şehirdeki insanlara mesaj atmak! Eğer hiç bir şekilde kalacak yer bulamazsanız tren garları ya da plajlar uyumak için en ideal alanlardır. Daha önce Interrail yapanlar bunu çok iyi bilirler. Siz gezmek, eğlenmek istedikten sonra kalacak yer her şekilde bulunuyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir