Tatil fotoğrafları sosyal medyada nasıl daha fazla beğeni alır?

Tatil fotoğrafları sosyal medyada nasıl daha fazla beğeni alır?

Birçoğumuz tatil fotoğraflarımızın her anını sosyal medyada paylaşıyoruz. Teknolojinin de gelişmesiyle çekilen fotoğrafları sosyal medyada paylaşmak günümüzün en popüler eğlencesi. Peki tatil fotoğraflarımızın sosyal medyada fazla beğeni alması için ne yapmalıyız?
* Selfie çekerken, bulunduğunuz tatil bölgesinde, kendinize orijinal bir fon oluşturmalısınız. Bu, capcanlı renkleriyle fotoğrafı güzelleştirecek olan begonviller ya da muhteşem bir deniz manzarası olabilir. Bulunulan yere dair detaylar içermeyen selfie’ler diğerlerine oranla daha az beğeni alıyor.
tatil_fotograflari_nasil_daha_cok_begeni_alir
* Işığı ya da flashı doğru kullanmaya özen gösterin. Fotoğraflarınızın doğal olmasına özen gösterin.
* Doğa ve çok renkli fotoğraflarda, renklerin canlılığını filtresiz olarak elde edebilirseniz, “#nofilter#” etiketini kullanarak, yurt içi ve yurt dışında pek çok fotoğraf tutkunlarına çektiğiniz kareyi ulaştırarak, beğenileri arttırabilirsiniz.
tatil_fotograflari_nasil_daha_cok_begeni_alir_2
* Tatilinizde karşılaştığınız yöresel ve dünya mutfaklarından orijinal yemeklerin en güzel fotoğraflarını çekerek uygun taglerler hesabınızda paylaşın.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Tatil Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir