Tatil de diyet nasıl yapılır ?

Tatil de diyet nasıl yapılır ?

Tatil demek dinlenmek, eğlenmek, yemek, içmek demektir. Her şeyin sınırsız olduğu bu bir kaç günde yine de biz kadınlar bazı şeylerin ölçüsünü fazla kaçırmak istemeyiz. Tatil de yiyebildiğimiz kadar yer, eve dönünce de aldığımız o kiloları nasıl vereceğimizi düşünür dururuz. Ama bunun kısa bir yolu da var. Tatilde azar azar ama her şeyden yemek. Mesela ekmek yerine bir kaşık daha fazla yemek yiyin. Diyelim ki çok yediniz. Aldığınız kalorileri vermek için yüzün, yürüyün, plaj sporlarını yapın.670x210(çift-foto)
Hem eğlenirsiniz hem de aldığınız kalorileri yakmış olursunuz. Kilo vermenin asıl yolu zaten aldığınız kadar kaloriyi yakmaktan geçer. Tatildesiniz ve kilo almaktan korkuyorsanız sebzeye ağırlık verebilirsiniz. Sebzeye ağırlık verdiğiniz zaman hem fazla kalori almazsınız hem de onları yakmak için çok uğraşmazsınız. Tabii ki etde yiyebilirsiniz ama onun oranını ayarlayamazsanız kendiniz için oluşturduğunuz kalori sınırını oldukça aşarsınız. Bizce tatil de kilo almamanın yolu yakabileceğiniz kadar kalori almanızdır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir