Tamamen farklı bir şey “Virgin Hotels Chicago”

Tamamen farklı bir şey “Virgin Hotels Chicago”

Richard Branson Virgin Grubu’nun ilk oteli Chicago’da resmen açıldı. Tarihi sanalsal bir dekorasyon inşa edilmiş binalar arasında Chicago Virgin Hotel 15 Ocak’ta açıldı. Virgin şirketler grubunun CEO’su Richard Branson özel bir yatırımıyla gerçekleşen ve tasarlanan otelin kapısından girdiğiniz an karşınıza gelen lobiyle bu farkı ilk adımda anlayabileceksiniz. Virgin Otelleri Chicago tarihi Eski Dearborn Bank Building 250 konuk odası bulunuyor. Bu odalardan 40’ı tek yatak odalı suit, iki penthouse suit olarak ayarlanmıştır.


Virgin, yatak odası tasarımı ile iş seyahatinde hedef gibi görünüyor. Ergonomik  ve özelleştirilebilir özellikleri  yatak odasında çalışmak ve dinlenmek için işinizi kolaylaştıracak. Commons misafirler kahvaltı, öğle veya akşam yemeği yemek için karşınıza iki katlı lounge alanı geliyor. Burada barındırılan bir tane gece happy hour da bulunuyor. Bu otel, Virgin Şirketler Grubu tarafından açılması beklenen 2016 yazında ve 2017 sonbaharında New York’ta üçüncü Nashville zinciri olmayı planlanan ilk adımdır. Odalar gecelik yaklaşık 209 $ başlar.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir