Tablo Gibi Kasaba Garmisch – Partenkirchen

Tablo Gibi Kasaba Garmisch – Partenkirchen

Almanya’nın Bavyera bölgesinde yer alan bu minik ve oldukça şirin olan kasaba  26 bin kişilik bir nüfustan oluşuyor. Garmisch ve Partenkirchen kentlerinin bir araya gelmesiyle oluşmuş. Bu yönüyle Budapeşte’ye benzeetebilirsiniz.670x210(çift-foto)-kasaba
Almanya sınırları içerisinde yer alması yanı sıra Avusturya sınırınada uzak değildir. Almanya’nın en yüksek dağlarından biri olan Zugspitze bu kasabada yer almaktadır. Kış seyahatleri için oldukça uygun b,r seyahat noktasıdır çünkü buzulda kayak yapma imkanını sizlere sunar.
Sizlere duyguların en yücesini yaşatacak ufak kent görkemli coğrafyasıyla sizi mest edecek. Birçok kültürü ve özellikle Bayern’e özgü bir samimiyeti içinde barındırıyor. Almanya’da kış sporlarının bir numaralı merkezi burasıdır. Beyazın ihtişamının belkide en iyi adresi bu ufak kent. 670x210(çift-foto)-kasabaa2
Yalnızca kış sporları için tercih edeceğiniz bir yer değil burası. Tüm yıl boyunca şifalı iklimli bir kaplıca görevi üstleniyor. Dinlenmek ve kendinizi şimartmak burada mümkün. Her gezinti ile yeni bir maceranın kapılarını aralayabileceğiniz eşsiz jeolojik oluşumları unutamayacaksınız. Bu nedenle bu sevimli kent doğa severler için muhteşem bir seyahat noktası.
Alışveriş yapmak isterseniz eğer şık ve sofistike mekanlarda mevcut. Küçük caddeler üzerinde gezinti ve yürüyüş hoş bir değişiklik olabilir. Turistlere özgü misafirhaneler ve hoş restorantlarla dinlenebilirsiniz. Samimi birahanelerde içkilerinizi yudumlayarak dostlarınızla güzel bir vakit geçirebilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir