Susam Sokağı yeniden seyirciyle buluşuyor!

Susam Sokağı yeniden seyirciyle buluşuyor!

Bir döneme damga vuran efsane program Susam Sokağı yeni bölümleriyle sonbaharda yeniden seyirciyle buluşuyor. Edi ve Büdü, Minik Kuş, Kırpık, Kurbağacık, Kurabiye Canavarı, Açıkgöz karakterleriyle herkesin ilgisini çeken programın yapımcıları HBO ile beş yıllık bir anlaşma yaptıklarını duyurdu. Home Box Office (HBO), Susam Sokağı’nın 5 yıl boyunca yayınlayacağını da açıkladı.
susam_sokagi_ne_zaman_baslayacak
Her sezon 25 bölüm ve hafta içi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere yayınlanan ve çocukların okul öncesi eğitimi için çok yararlı bulunan ünlü çocuk programı, eskisine oranla ekranda daha uzun süre boy gösterecek. 5 sezon ve 150 bölüm olarak planlanan Susam Sokağı için yetkililer bir saatlik bölümlerinin dışında, 30 dakikalık bölümlerini de yayınlama kararı aldı. Susam sokağı, 140 ‘tan fazla ülkede yayınlanmış ve 100’ü aşkın ödül almıştı.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir