Survivor All Star’da bu akşam adaya veda eden Serenay mı oldu?

Survivor All Star’da bu akşam adaya veda eden Serenay mı oldu?

Survivor Allstar, bu akşam, kim elenecek, kim gitti, bu akşamki konseyde neler olacak, bu konsey neyi belirler, Doğukan Manço, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Hakan Hatipoğlu, Hasan Yalnızoğlu, Hilmicem İntepe, Turabi Çamkıran, Begüm Ece Yücetan, kim birinci, serenay adaya veda mı etti, serenay mı elendi, ikinci dokunulmazlık yarışmasını kim kazandı, 15 Haziran

Ekranların ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor Allstar’da, bu hafta oldukça heyecanlı bir konsey gerçekleşti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler konseyde bir arkadaşlarının ismini yazmak zorunda kaldılar. Herkes Hakan, Serenay ve Doğukan üçlüsünden Merve’nin adını yazmalarını beklerken Doğukan aldığı kararla herkesi şaşırttı. Konseyde Merve’nin adını yazması beklenen Doğukan, Serenay’ın adını yazarak Merve’nin karşısına Serenay’ı çıkardı. Bu karara oldukça tepki gösteren Hakan ve Serenay, Doğukan’a karşı büyük cephe aldı. Bu akşam adada ikinci kez dokunulmazlık oyunu oynanacak ve eğer bu kez gönüllüler kaybederse, gönüllüler takımı konseyde bir arkadaşlarını yazarak Serenay ve Merve’nin karşısına çıkaracak. Halk oylamasında oyu en az olan yarışmacı ise adaya veda edecek. Gönüllüler takımının ikinci dokunulmazlığı kaybetmesi halinde Serenay ve Merve’nin karşısına çıkacak ismin Hasan olması beklenirken bu durumda Serenay’ın Merve ve Hasan daha az oy alarak elenmesi bekleniyor. Şimdilik hiçbirşey bilinmiyor. Herşey bu akşam belli olacak.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Güncel haber

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir