Survivor All Star kadrosu belli oldu!

Survivor All Star kadrosu belli oldu!

22 Şubatta TV8 tarafından yayınlanacak olan Türkiye’nin en gözde yarışması Survivor’un All Star kadrosu belli oldu. İlk 8 isim kesin olarak kararlaştırıldı. Herkesin merakla bekledi All Star Survivor tüm yarışmaları geride bırakacağa benziyor. Yarışma şimdiden gözde durumda. Aynı zamanda dünyanın en zor yarışması sayılan Survivor bu yıl da herkesi büyüleyeceğe benziyor.survivor_allstar
22 Şubat akşamı herkesi ekrana kilitleyecek olan Survivor bu yıl da çok iddialı. Yarışmacılar birbirinden renkli. Yarışmaya bugüne kadar en başarılı olan yarışmacılar katılacaktır. Dominik Cumhuriyetinde düzenlenecek olan yarışmanın ilk tanıtım filmi çekildi. Tanıtım filmi de yayın gününde TV8 de yayınlanacak. Survivor All Star’ın ilk 8 yarışmacısı; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz, Pascal Nouma, Serenay Aktaş, Fulya Keskin, Sahra Işık ve Almeda Abazi oldular.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir