Starlight Golf Akademisi Açıldı !

Starlight Golf Akademisi Açıldı !

Side-Manavgat bölgesinde bulunan World Of Sunrise, spor olanaklarına bir yenisini daha ekledi.
Starlight Convention Center Thalasso & Spa ve Sunrise Park Resort & Spa tesislerinde bulunan spor olanaklarına ilave olarak, Starlight Golf
gold
Akademi’sini açan grup, tüm spor profesyonellerinin yanı sıra vereceği eğitimler ile amatörlerin de tatillerinde geniş bir yelpaze sunuyor.
Işıklandırmalı Driving Range ve Putting Green alanları ve yeni hazırlanmış Starlight Golf Akademi’si konsepti dikkat çekiyor. Golf konusunda eğitimli Cahit Kaya’nın yönetimindeki Starlight Golf Akademi ile golfe başlangıç yapmak isteyenler, hava kararsa bile ışıklandırmalı sahada ders alabilecek, vuruş yapabilecekler.
30 adet toprak zemin profesyonel tenis kortu, 4 adet profesyonel ölçülerde ve standartlarda futbol sahası, at binme çiftliği, buz pateni ve diğer spor olanaklarına sahip WORLD OF SUNRISE, Golf sporu ile de tesislerini taçlandırdı.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir