Starlight, festival ve konserlerle eğlendirecek!

Starlight, festival ve konserlerle eğlendirecek!

2018 Yaz sezonuna Rus Bayramıyla merhaba diyen Starlight Resort Hotel, 8 Mayıs’ta Rusya’nın sevilen sanatçılarından Sergey Zverev ve Sogdıana’yı, 9 Mayıs’ta ise ünlü Dj Pally’yi ağırladı. Sanatçılar performanslarıyla misafirlere eğlence dolu bir gece yaşattı.
Sezon Boyunca Konserler Ve Festivaller
2016 ve 2017 yıllarında gerçekleştirdiği yaz konseri ile tatilde eğlence anlayışına yeni bir soluk getiren Starlight Resort Hotel bu yaz boyunca birçok konser ve festivale ev sahipliği yapacak.
Sevilen Türk ve Rus sanatçılarla dolu dolu bir konser takvimi ve birçok festival programı sunan işletmenin açıkladığı takvime göre;16 Haziran tarihinde Ramazan Bayramı Festivali, 21 Ağustos’ta Kurban Bayramı Festivali ve 6 Ekim’de Oktoberfestdüzenlenecek.Konser programında ise;  6 Haziran Dj Pally, 7 Haziran Katya Lel, 7 Haziran 5sta Famıly (Loya), 15 Haziran Ece Seçkin, 20 Haziran Pascal Nouma, 29 Haziran Doğukan Manço, 5 Temmuz Ece Seçkin, 6 Temmuz Pascal Nouma, 12 Temmuz In Yan,12 Temmuz Ika,13 Temmuz Dj Pally,19 Temmuz Ece Seçkin,20 Temmuz Doğukan Manço, 2 Ağustos Ece Seçkin, 3 Ağustos Doğukan Manço, 15 Ağustos Dj Tsvetkoff, 16 Ağustos Reflex, 16 Ağustos Propaganda, 21 Ağustos Ece Seçkin, 29 Ağustos Pascal Nouma, 30 Ağustos Ece Seçkin, 7 Eylül In2natıon, 7 Eylül Maksim ve 8 Eylül’de Dj Roma Pafos, Starlight Resort Hotel sahnelerinde olacak.

Yaz Meyveleriyle Sağlıklı Festival
Yaz meyveleri konseptiyle sezon boyuncafestivallerdüzenleyecek olan işletme, festival kapsamında meyve ağırlıklı ikramlar, canlı müzik ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek. Festival takvimine göre;2 Haziran Kiraz Festivali, 7 Temmuz Şeftali Festivali, 9 Ağustos Karpuz Festivali, 6 Eylül kayısı festivali ve 20 Eylül Üzüm Festivali ve ile Starlight Resort Hotel misafirleri hem meyveye hem eğlenceye doyacak.
Eğlence ve Aile Oteli
Denize sıfır konumu,540 metre kumsalı, 15 adet yüzme havuzuve 310.000 m² arazi üzerine büyük bir peyzaj alanı ile ultra her şey dâhil hizmet veren Starlight Resort Hotel,bir aile oteli olarak her yaştan misafirinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Özellikle çocuklu ailelerin tatillerini kolaylaştırmak adına, mini discodan çocuk cluplerine, teenage yaş grubuna özel sosyal alanlardan, mini aquaparka kadar tüm detayları düşünmüş.12 farklı A la carte restoranı ve alanında uzman şefleriyle mutfağına çok güvenen işletmenin, geniş bir spor etkinlik skalası vedünya standartlarında tenis kortları ve futbol sahaları bulunuyor. Squashtan buz pistine, biniciliktenokçuluğa kadar,spor seven misafirlerine unutamayacakları deneyimler sunan Starlight,  Thalasso & SPA merkeziyle de oldukça iddialı. Yaklaşık 6000m² kapalı alanı ile değişik konseptlerde misafirlerinin dinlenmesi ve tazelemesi için terapi ve bakım uygulamaları ile hizmet veren SPA merkezinin ise bir çok ödülü buluyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir