Squat ile yağlarınızdan kurtulun!

Squat ile yağlarınızdan kurtulun!

Diyet yapmadan yağlardan kurtulmak çok zordur. Kilolarından kurtulmak isteyen bayanlar bir türlü diyet ve sporu bir arada götüremezler. Spordan sonra acıkırlar ve yemeği abartılı bir şekilde yerler. Bütün yiyecekleri kendinize yasaklamanıza gerek yok. Sadece porsiyonlarınızı küçültün, sık yiyin ve squat hareketini düzenli bir şekilde her gün 20 kere yapın. Bu haberimizde sizlere çok yorulmadan kilo verdiren hareketimizi anlatacağız. Squat yani çömelme hareketi yağlarınızdan kısa zamanda kurtulmanıza çok yardımcı olacak. Tabi kii yemeği abartmayacaksınız. Squat hem bel hem kalça hem de karın bölgesini çalıştırır ve yağlanmaları en aza indirger. squat-çift
Yorucu spor hareketlerini yapmanıza gerek yok sadece bu hareketi uygularsanız da kilolarınızdan rahatca kurtulabilirsiniz. Şimdi gelelim hareketimize squat ile çömelip kalkalım ve bunu 30 gün devam ettirelim. 30 gün sonra kalçada ki sıkılaşmayı ve yağların gittiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Belli bir yerden sonra vücut bu harekete alışacak ve kilo verme duracaktır. Bu yüzden 5 gün de bir hareketinizin sayısını arttırın. Eğer çok daha hızlı kilo vermek istiyorsanız günde 40 dakikalık yürüyüşler de yapabilirsiniz. Yürüyüşlerinizi de zaman içerisinde arttırırsanız kısa sürede sonucu belirgin bir şekilde görebilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Spor

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir