Sportmen seyahat severler için bisiklet rotaları!

Sportmen seyahat severler için bisiklet rotaları!

Hem doğayla buluşmak hem spor yapmak isteyenlerin vazgeçilmez aktivitesi bisikletle yolculuğa çıkmak kadar keyifli bir şey olamaz. İşte bu keyfi yaşamak isteyenler için dünyanın en güzel 5 bisiklet rotası;
Hanoi – Ho Chi Minh City, Vietnam;
Deniz olmayan manzaramı olur diyenlerdenseniz işte bu sizin rotanız. 1200 km boyunca Vietnam’ın en büyük iki şehri arasında sahillerde ilerlediğiniz yolculuğa doyamayacaksınız.
Vento rotası, Venedik – Torino;
680 km uzunluğundaki bu rota Valenze, Pavia, Cremona, Boretto ve Ferrara gibi turistik yerleşim yerlerinden geçiyor. Bu güzel atmosfer içerisinde harika bir yolculuk sizi bekliyor olacak.
La Route Verte, Kanada;
Vélo Quebec ve Quebec Hükümeti’nin desteği ile 1995 yılında kırsal bölgeler üzerinde oluşturulan 4.000 km uzunluğundaki rota, Kanada’nın Quebec Bölgesi boyunca devam ediyor. Kendi içinde 8 farklı rotası bulunan parkurlarda St. Lawrence Nehri’nden Laurentides Dağları’na nefes kesen bir çok manzarayla karşılaşacaksınız.
Sportmen_seyahat_severler_icin_bisiklet_rotalari_
Kuzey Denizi Bisiklet Yolu;
Avrupa bisiklet yolu ağı EuroVelo’nun 5932 km’lik İskoçya, İngiltere, İsveç, Danimarka ve Norveç dahil olmak üzere birçok ülkeyi kapsayan harika bir bisiklet rotası. Burası kesinlikle eşsiz güzelliklerle karşılaşacağınız destanımsı bir yol.
Akdeniz;
En güzel uzun yol rotalarından biri Cadiz’den başlayıp Yunanistan’da son buluyor. Barcelona, Valencia ve Dubrovnik gibi muhteşem şehirlerden geçeceğiniz keyifli bir yolculuğa hazır olun.
Sportmen_seyahat_severler_icin_bisiklet_rotalari_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir