Spa tatili için en iyi destinasyonlar!

Spa tatili için en iyi destinasyonlar!

Çok eski zamanlardan gelen doğal yöntemleri günümüz teknolojisiyle birleştiren SPA ve wellness tesisleri; sundukları spor, sağlık ve güzellik programlarıyla tatilleri unutulmaz kılıyor. Tatil için bir alternatif arıyorsanız, bu destinasyonları mutlaka aklınızın bir köşesine yazın. İşte Spa tatili yapabileceğiniz en iyi yerler;
Banyan Tree SPA Sanctuary Phuket, Tayland: Lüks Banyan Tree zinciri üyesi SPA Sanctuary Phuket, özel havuzlu ve villa içinde spa tesislerine sahip olan Tai-tarzı villalar sunuyor. Birinci sınıf Banyan Tree Spa, şımartıcı masajlar ile güzellik terapileri sağlıyor. Misafirler ayrıca yoga derslerine katılabilir, yakınlardaki Laguna Phuket Golf Club’da golf oynayabilir veya tenis oynamanın tadını yaşayabilirler.
spa_tatili_icin_en_iyi_destinasyonlar
Ananda Spa, Bangkok: Himalayaların eteklerinde gözden uzak bir cennet köşesinde bulunan Ananda Spa, hem bedensel hem de içsel huzur ve dengeye ulaşmak isteyenler için muhteşem bir ortam sunuyor. 1930’lardan kalma nostaljik bir dokuya sahip otelin, zarif ve rahat odaları, Ganj nehri manzaraları ile sakinleştirici bir etkiye sahip. Sade ve yalın mimarisi, muhteşem doğası ve manzaları ile müthiş bir dinginlik sunuyor Ananda. İçinde bulunduğunuz ortamın şıklığı ile sizi etkilemeye çalışmak yerine, içinizdeki huzurun zenginliğini arttırmak Ananda’nın amacı.
spa_tatili_icin_en_iyi_destinasyonlar_2
Tanjong Jara Resort, Terengganu, Malezya: Tanjong Jara 17. yüzyıldan kalma büyüleyici Malay saraylarından ilham almış mimarisi ile göz kamaştırıyor. İki açık yüzme havuzuna ve ödüllü bir spaya sahip. Güney Çin Denizi manzaralı üç yemek salonu seçeneği mevcut. Spa Village’de masajlar ve vücut terapileri sunulmasının haricinde misafirler dilerse tenis oynayabilir veya Tanjong Jara Resort’un kütüphanesinde sessizce kitap okuyabilir.
spa_tatili_icin_en_iyi_destinasyonlar_3
Lanserhof Lans, Avusturya: Innsbruck’un tepelerinde Tirol dağlarının eteklerinde yer alan dünyanın en ünlü sağlık merkezi Lanserhof Lans, stres faktörünü dorukta yaşayan işadamları, politikacılar ve tükenmişlik sendromu yaşayan medyacı ve sanatçıların gizli yeri olarak biliniyor. Etrafındaki doğa ile uyum içerisindeki ahşap, cam ve çelik konstürksiyon mimarisi, yüksek tavanları ve kocaman camları sayesinde ışığın ve doğanın ferahlığını kapalı alandayken bile içinizde gibi hissetmenizi sağlıyor.
spa_tatili_icin_en_iyi_destinasyonlar_4
Six Senses Zighy Bay, Bangkok, Tayland: Zighy Körfezi’nde 1,6 km uzunluğundaki özel bir plajda bulunan bu köy tarzı spa, özel yüzme havuzları olan lüks villalar ve iki hamamı olan bir spa tesisi ile hizmet veriyor. Antik çağdan kalma yöntemler ile yenilikçi modern teknoloji tekniklerini kombine edip, uzmanlarıyla size harika bir spa tecrübesi garantiliyor.
spa_tatili_icin_en_iyi_destinasyonlar_5
SHA Wellness Clinic, İspanya: İspanya’nın heybetli Sierra Dağları ve Akdeniz’in masmavi sularına nazır bir tepede yer alan SHA Wellness Clinic, dünyanın en iyi ‘holistik makrobiyotik’ medikal spası. Cam, metal, beton ve mermeri huzurla harmanlayan ultra modern otelin tasarımı, ışığı ve doğayı içeri alacak şekilde tasarlanmış. Odaları son derece ferah, şık ve her biri göz kamaştırıcı manzaralara sahip.
spa_tatili_icin_en_iyi_destinasyonlar_6

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir