Sosyal medyanın kalbi Gloria’da atacak!

Sosyal medyanın kalbi Gloria’da atacak!

Türk turizminin başkenti Antalya, 29 ülkeden dünyaca ünlü 70 sosyal medya fenomenini ağırlamaya hazırlanıyor. İstanbul’da gerçekleşen, Gloria’nın ev sahipliğinde ve 360 Beyoğlu’nda düzenlenen INFLOW Travel Summit 2017 After Partisinin hemen ardından, sosyal medyayı yöneten bu özel grup, 20-23 Nisan tarihlerinde Antalya’da Gloria Hotels & Resorts’un konuğu olacak.

Dünya çapında yaklaşık 60 milyon kişiye erişim sağlayan 70 Instagrammer, Youtuber, Facebook, Twitter fenomeni ve seyahat blogger’ı 20-23 Nisan 2017 tarihlerinde Gloria Serenity Resort’te bir araya gelecek. Sosyal medya fenomenleri,Akdeniz sahilindeki muhteşem Belek’in kıyısı boyunca uzanan Gloria Serenity Resort’te unutulmaz anlar yaşarken Antalya’nın kültürel ve tarihi mirasına da tanıklık edecek.

Deneyimlerini takipçileri ile anlık paylaşacaklar
Antalya Belek Bölgesinde 4 oteli ile en büyük alana sahip, Türk turizminin 20 yıllık imza markası Gloria da konaklayacak influencer’lar, seyahat deneyimlerini kendi takipçileriyle anlık olarak paylaşarak Türk turizmine önemli bir katkı sunacak.

Sosyal medya üzerinden milyonlarca kişiyle etkileşim halinde olan influencer’lar, pek çok turistin seyahat tercihine yön veren fotoğraf, video ve yazılarıyla tanınıyor. Sosyal medya fenomenleri, Antalya’nın tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra sosyal hayatını da yakından tanıma ve aynı tarihlerde THY European Challenge turnuvasının oynanacağı 45 delikli Gloria Golf Sahalarındaki mücadeleye tanık olma fırsatı bulacaklar. Golf deneyimi sonrasında Avrupa’nın en donanımlı spor komplekslerinden biri sayılan Gloria Sports Arena’ya geçecek gruba özel düzenlenen adrenalin dolu workshoplar fenomenler için farklı bir deneyim olacak.

İş ortağı olduğu markaları, tüm dünyadan blogger’lar, dijital influencer’lar, sosyal medya içerik yaratıcıları ve dijital trendsetter’lar ile aktif olarak buluşturan bir platform olan INFLOW Summits (Influencers of the World), markaları influencer’lar ile bir araya getiren uluslararası ölçekte zirveler düzenliyor. Seyahat, moda, yemek, teknoloji ve dijital pazarlamada değer yaratmak için yeni yöntemlerin önünü açan INFLOW, dünyanın her noktasından doğru dijital influencer’lar ile buluşma fırsatı yaratıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir