Sosyal medyada mutlaka takip etmeniz gereken seyahat blogger’ları!

Sosyal medyada mutlaka takip etmeniz gereken seyahat blogger’ları!

Instagram trendi yayıldı yayılalı herkes çoğu konuyu oradan takip etmeye başladı. Biz de seyahatlerinden ilham alabileceğiniz sosyal medyanın en ünlü seyahat blogger’larını derledik, yeni rotalar için seyahat bloglarında zaman geçirenlerdenseniz bu listemize mutlaka göz atmalısınız!
The Blonde Abroad:
‘İşini bırakıp dünyayı dolaşma’ trendine 2011’de dahil olan Kiersten Rich, The Blonde Abroad (Yurtdışındaki Sarışın) isimli açtığı sosyal medya hesabıyla herkesin hayalini kurduğu hayatı yaşıyor.

Chris Burkard:
Dünyanın dört bir yanını gezip doğanın en olağanüstü fotoğraflarını yakalayan Chris Burkard, aynı zamanda kendi adını taşıyan bir internet sitesine de sahip.

World of Wanderlust:
23 yaşındaki Avustralyalı Brooke Saward, sadece bir buçuk senede 50 ülke gezdi. Her yere yalnız başına giden Brooke, o ülkelerden çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşıyor.

Pilot Madeleine: Alman pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach bugüne kadar gerçekleştirdiği uçuşları tatil fırsatına çevirmeyi başaran bir isim. Seyahat yazılarının yanında moda ve fitness konularında da paylaşımlar yapıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir