Sönmeyen dans ateşi Rio Karnavalı!

Sönmeyen dans ateşi Rio Karnavalı!

Brezilya’nın en ateşli ve en güzel karnavalı Rio! Karnaval adını Brezilya’nın en büyük şehrinden Rio De Janeiro’dan alıyor. Herkesin doyasıya dans ettiği, eğlendiği bu karnaval dünyanın en ünlü karnavallarından biri. Karnavala sadece Brezilya’dan değil tüm dünyadan katılım oluyor. Dünyanın en güzel dansları, sokak partileri, geçit töreni denilince akla direkt Rio Karnavalı geliyor.
Hiç durmayan müzik ve dans sizlere bir şölen sunuyor. Karnaval aynı zamanda Brezilya’nın ekonomisine de katkıda bulunur. Satılan içkiler, kiralanan otel odaları ve buna benzer şeyler Brezilya’ya döviz olarak geri dönüyor. 10899767_849305155092418_206847108_n
Rio bütün harcamalarınıza ve yatırımlarınıza değecek bir karnaval. Hayatınızın en güzel tatilini burada eğlenerek, dans ederek geçirebilirsiniz.
Dünyanın en iyi dansçıları da bu karnavalda bulunuyor. Şubat ayında 4 gün boyunca düzenlenen karnavala katılımlar çok yoğun. Herkesin istediği gibi eğlendiği karnavalı kaçırmak istemeyenler şimdiden hazırlıklarını yapmalılar. Tüm dünyadan sizlere bu fırsatı sunan firmalardan biletinizi almalı, eşyalarınızı toplayıp gitmelisiniz. Dans ve eğlence sizleri bekliyor!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir