Son zamanların yeni güzellik trendi; yüz yogası!

Son zamanların yeni güzellik trendi; yüz yogası!

Yoganın daha genç ve sıkı bir vücut için ne kadar iyi bir yöntem olduğunun artık hepimiz farkındayız. Şimdilerde ise yeni trend; yüz yogası! Yüz yogası hem kolay, hem gerçekten etkili ve üstelik de yüzde yüz doğal bir yöntemdir. Yüz yogası egzersizleri ile daha ince, daha şekilli ve eskisinden daha sıkı bir yüze sahip olabilirsiniz.

ABD’de Northwestern Üniversitesi’nden Dermatolog Murad Alam, “Evde uygulanabilir, toksik madde ve cerrahi müdahale gerektirmeyen bir masaj” olarak tanımlıyor yüz yogasını. Yüz yogasının en büyük faydası ise şüphesiz kan dolaşımını hızlandırmasıdır. Bu sayede dokuların beslenmesini ve oksijenle dolmasını hızlandırır. Cilt üzerindeki baskıdan dolayı sıkılığı ve ışıltısı artar, cildi güzelleştirir. Bu yüzden her gün yaklaşık 15 dakikanızı ayırarak yüz yogası egzersizlerini yapmanızı öneriyoruz, evinizde kolayca uygulayabileceğiniz bu egzersizler sayesinde cildinizde oluşan değişikliklere siz de inanamayacaksınız.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir