Son zamanlarda trend olan sokak stili aksesuarları!

Son zamanlarda trend olan sokak stili aksesuarları!

Takı ve aksesuarlar kombinlerimizin adeta baş tacı. Aksesuarlar kıyafetlerin tamamlayıcısı olduğundan klasik veya modern tarza göre uygun seçimler ile daha şık olabilirsiniz. 2017 aksesuar modasında hiçbir şey sadelikten yana değil. Birbirinden trend aksesuar modelleri ile tarz yaratmak isteyenlerdenseniz bu haberimize mutlaka göz atmalısınız. İşte son zamanlarda trend olan sokak stili aksesuarları:
Bele Bağlanan Çantalar: 80’lerde oldukça popüler olan bu çantalar, son zamanlarda sokak stili aksesuarları arasında yerini buldu.

Üst Üste Takılan Çantalar: Birkaç sezondur Fendi’nin sıkça uyguladığı bu trend oldukça popüler hale geldi! Siz de mini çantalarınızı büyük çantalarınızın saplarına takarak farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Korseler: Victoria döneminin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan korseler, bu sezon hem asi hem de itaatkar tavırlarıyla dışarı çıkıyor. Bazen bir kazağın yada gömleğin üzerinde görebileceğimiz korse detayı, dış giyim parçalarında korse etkisi veren güçlü kemerlerle karşımıza çıkıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir