Skylife artık Japonca’da yayımlanıyor!

Skylife artık Japonca’da yayımlanıyor!

Japonya seferleri için özel olarak hazırlanan Türk Hava Yolları (THY) uçaklarında yer alan Skylife dergisi, artık Japonca içeriklerle de yayımlanıyor.

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, THY’nin Japonya’ya Tokyo, Osaka, Okinawa, Fukuoka, Nagoya ve Sapparo’ya düzenlediği uçuşlarda, derginin daha verimli ve kaliteli bir şekilde yolculara ulaşabilmesi için Skylife’ı Japonca da bastırdı. Başta Türkiye olmak üzere THY’nin uçtuğu şehirleri tanıtan, yayınlandığı ayda Türkiye ve dünyada gerçekleşecek önemli kültür ve sanat etkinliklerine ve aktüel konulara değinen Skylife’ın Japonca versiyonu, standart derginin içeriğine paralel şekilde hazırlandı.
skylife1
Dergide, Japon misafirlerin ilgisini çekecek unsurlar ön plana çıkarıldı.Okumaya düşkün bir toplum olmalarıyla bilinen Japonlar, uzun süreli Türkiye-Japonya uçuşlarında Skylife’ı kendi dillerinde okuyabiliyor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ayrıca, yolcuların birçoğunun, yolculuk sonrasında dergiyi beraberinde götürdüğü gözlendi (AA).

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir