Sıradışılığı ile farklılık yaratan otellerde tatil!

Sıradışılığı ile farklılık yaratan otellerde tatil!

Tatile çıktığınız zaman en önemli şeylerin başında kalacağınız otel geliyor. Sıradan otel sıfatından sıyrılmış otelleri seçtik. Bu yazımızda unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayacaksınız.
Aurora Express otel: Alaska´da bulunan Aurora Express treni, Fairbanks ve Tanana vadisi arasında hizmet veren bir otel hizmeti veriyor. 8 vagona sahip olan bu tren otel, müşterilerine dağ kıyısında kendine özgü konaklama imkanı sunuyor. Aurora Express otel’de konaklarken; hareket eden bir otelde tatil yapma deneyimini yaşayacaksınız.
tren_otel
Jade Mountain:Karayipler’deki St Lucia Adası’nda bulunan Jade Mountain Hotel, tatilcilere denizin ve doğanın muhteşem ihtişamını bir arada sunuyor. Nick Troubetzkoy adlı bir mimar tarafından yapılan bu dağ oteli, misafirlerine, sonsuzluk havuzlu odaları ve gökyüzü süitleri olmak üzere iki farklı seçimle dinlenme şansı veriyor.
jade_mountain_otel

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir