Sıra dışı sörf tahta tasarımlarını keşfedin!

Sıra dışı sörf tahta tasarımlarını keşfedin!

Birçok şeylerde de olduğu gibi sporda görülen klasiklerin en sonuna geldik. Tüm spor aletlerin ve tasarımların yenilikçi ve göze çarptığını görüyoruz. Sanatla buluşan tasarımların arasında son olarak görülen sörf tahtaları. Bizde bu konu hakkında ufak bir araştırma yaptık ve sıra dışı sörf tahtası tasarımlarından bir liste derledik;
Star Wars elbette sörf dünyasını da ele geçirdi;
Popüler kültürünün neredeyse tamamını ele geçiren Star Wars miti tabi ki kendini hatırlatıyor. Seri karakterlerden üretilerek ortaya çıkan spor malzemelerinden biriside R2-D2’nun tıpkı aynısı olan bu sörf tahtasıdır. Ama siz binerken yine de dikkatli olmaya bakın çünkü en yakın arkadaşı C3PO arkadaşının zor durumda olduğunu anlarsa sizlere sıkıntı çıkaracaktır.

Janjanlı;
Kim demiş gece sörf yapılmaz diye? Bu arkadaşımız yüksek ihtimalle kendi tasarımı olan ışıklandırma ile gecenin geç saatlerinde buz gibi sulara dalmaya hazırlanıyor.

Ya şarj biterse?
Apple artık zaman geçtikçe bir markadan daha öteye gitmeye başlıyor. Bir fenomen bile denilebilir. Ürettiği ürünler de bu fenomenin ağır taşları ve oldukça fazla hayranları bulunmaktadır. Telefon kullanma şeklimizi tamamıyla değiştiren Iphone bu kez ise bir sörf tahtası şeklinde karşımıza çıkıyor. Sizlerde kendinize güveniyorsanız ve şarj aletiniz de yanınızdaysa bir deneme yapın.

Şeffaf sörf;
Su üzerindeyken ayağınızın altında fileli bir sörf tahtasıyla sörf yapmak istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise fotoğraftaki sörf tahtası tam sizlik. Üzerinde kare şeklinde boşluk bulunan ve büyük ihtimalle suyun üstünde bu sebeple fark yaratan sörf tahtası gerçekten de uzaktan çok güzel gözüküyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir