Silence Beach Resort’ta tatil çok lezzetli geçecek!

Silence Beach Resort’ta tatil çok lezzetli geçecek!

Güneş ve ince kumların denizle buluştuğu Side – Antalya’da bulunan Silence Beach Resort, ”maksimum misafir mutluluğu” anlayışıyla bütünleşmiş kusursuz bir tatil yaşatıyor. Akdeniz’in güneşinde yaşayacağınız her dakika keyifli saatlere, bu saatler ise unutulmaz tatil günlerine dönüşecek. Uluslar arası mutfaklar ve lezzetler.. Otelin restoranı; Anadolu, Meksika, İtalyan, Uzakdoğu mutfaklarının spesiyalitelerinin yanı sıra balık restoranı, açık büfelerde taş fırın pideleri, gün boyunca Luna Pita ve Beach Bar’da özel sandviçler, pastanede kuru ve yaş pasta çeşitleri… Damak zevkinin doruğa ulaştığı bu lezzetleri 24 saat boyunca sınırsız sunuyor..
silence_beach_resort_yemekler_5
Gaziantep Günleri: (11-17 Temmuz 2016) “Dünya Lezzet Başkenti” olmayı amaçlayan ve bu yolda UNESCO tarafından Yaratıcı Şehirler Ağı na dahil edilmeye hak kazanan Gaziantep’in mutfak zenginliği ve kültürünü doyasıya yaşayacaksınız. Katmer, yuvalama, acur turşusu, yeşil zeytin piyazı, muhammara, beyran, baklava ve lahmacunun çeşitleri bu yaz Silence Beach Resort’ta sizleri bekliyor.
silence_beach_resort_yemekler
Kayseri Mutfağı: Güzel “Anadolu’muzun Lezzet Başkenti” Kayseri mutfağını ve kültürel zenginliklerini bir festival havasında yaşayacağınız otelde 7 gün 7 gece Türkiye’nin yöresel tatları ile buluşacaksınız.
silence_beach_resort_yemekler_2
Hatay Yemekleri:Künefenin başkenti Hatay yemeklerini bir festival havasında tadabileceğiniz Silen Beach Resort; çiğköfte, yörük kebabı, oruk içli köfte gibi farklı lezzetlerle sizi buluşturuyor.
silence_beach_resort_yemekler_3
Kastamonu Yemekleri: (15 – 21 Ağustos 2016) Sabahları ovmaç çorbası, tereyağlı, yumurtalı keş;akşamları ise ecevit çorbası; yöresel türküler eşliğinde banduma, mıklama, kuyu kebabı, simirtli tirid kebabı, üryani erik hoşafı yanında cirik tatlısı ve çekme helva ile unutulmaz gastronomi deneyimine hazır olun!
silence_beach_resort_yemekler_4

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir