Seyahatten dönerken hangi ülkeden ne alınır?

Seyahatten dönerken hangi ülkeden ne alınır?

Seyahatten dönerken, sevdiklerinize gittiğiniz yerleri hatırlatan birbirinden güzel hediyeler almak istemez miydiniz? İşte tatil dönüşlerinde gittiğiniz yerleri hatırlatan özgü hediyeler;
Paris: Paris’in simgesi haline gelen Eyfel Kulesi figürlü anahtarlık, biblo, çanta vb. alınabilecek çok çeşitli alternatifler arasında yerini alıyor. Eğer sevdikleriniz damak zevklerine düşkünlerse onlara peynir, şarap ya da Paris’in önemli tatlarından bir diğeri olan Macaron alabilirsiniz.
Rio Da Janeiro: Buradan dönüşünüzde alacağınız kahve, Brezilya milli forması, renkli tişörtler ve karnaval kıyafetleri, Bahaian bebekleri, kurutulmuş piranalar, tropikal meyve kuruları sevdiklerinizi oldukça mutlu edecektir.
seyahat_donusu_ne_alinir
Bangkok: Sevdiklerinize hediye olarak değerli taşlar veya elektronik eşyalar alabilirsiniz.
Havana: Başta puro, yerli malı dekoratif ürünler, müzik aletleri, hasır şapkalar ve Küba ruhunu yansıtan kıyafetler hediye olarak alınabilir.
seyahat_donusu_ne_alinabilir
Londra: Kartpostal, magnet, çift katlı otobüs ve telefon kulübeleri objelerine bavulunuzda sevdikleriniz için yer verebilirsiniz.
Moskova: Matruşka başta olmak üzere, ahşap oyuncaklar, satranç takımları, minyatür işlemeli kutular, semaver alabilirsiniz.
yurtdisindan_ne_alinir

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir