Seyahatin gelecek trendleri!

Seyahatin gelecek trendleri!

Seyahat sektöründe yenilikçi ve teknolojik çözümler sunan seyahat arama motoru Skyscanner, “Seyahatin Geleceği” raporunu yayımlandı. Rapora göre, 2024 yılının seyahat trendleri hayal gücünün sınırlarını zorluyor. 2024 yılına gelindiğinde popüler seyahat trendleri uzaya seyahat etmek ve su altı otellerinde konaklamak olacak. Dünya’nın alt yörüngesinde seyahat edip ultra yükseklikten yerküreyi izleme zevkini yaşayabilecek hatta gelecekte sadece uzaya gidilmeyecek orada bir süre vakit geçirmekte mümkün olacak. Zaman sınırları geride kalacak örneğin 22 saat uçak yolculuğu yaptığınız bir kente 2,5 saatte varabileceksiniz. Uzay seyahatinden daha makul fiyatlarla deniz altında geziler yapıp su altıda konaklanacak. Yakın gelecekte Spa merkezi, bahçe ve havuz dâhil bütün otel sisteminin su altına inşa edileceği yeni bir akım başlayacak.
Seyahatin_gelecek_trendleri_
56 kişilik gelecek bilimci ve seyahat uzmanından oluşan ekibin hazırladığı rapora bakılırsa önümüzdeki 10 yıl içinde teknolojideki ilerlemeler sayesinde seyahat öyle bir boyuta gelecek ki yaşam tarzları fantastik filmleri aratmayacak.
Seyahatin_gelecek_trendleri_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Tatil Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir