Seyahat etme isteği uyandıran 5 film!

Seyahat etme isteği uyandıran 5 film!

İşte izlediğinizde etkisinde kalıp bir anda valizinizi toplamanıza sebep olacak birbirinden güzel görüntülerle aklınızı çelecek 5 film;
*Wild;
Annesinin ölümü ve boşanmasının ardından yaşadığı sarsıntıları kaldıramayıp uyuşturucu batağına saplanan bir kadının Pasifik Crest Yolu’nu tek başına yürümeye karar vermesini konu alan film sayesinde birçok maceracı gezgin yola koyulmuştur.
*Slumdog Millionaire;
Çoğunlukla Agra ve Bombay şehirlerinde çekilen “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasının Hint versiyonunda büyük ödülü kazanan gencin varoş yaşamını izleyen gezginler de keşfetme arzusunu uyandıran enfes bir film.
Bu_filmleri_izleyenler_yola_koyuluyor_
*Midnight in Paris;
İş dolayısıyla Paris’e ailesinin yanına nişanlısı Gil ile gelen Inez’in hikayesini konu alan 2011 yapımı filmde Paris sokaklarında öyle bir romantizme şahit oluyorsunuz ki valizi toplayıp hemen yola koyulabilirsiniz.
*The Motorcycle Diaries;
Che Guavera’nın gençlik hikayesini konu alan film Güney Amerika’da gezme isteği uyandırıyor. 1950’li yıllarda motosikletle yola koyulan iki arkadaşın maceraları izlerken Arjantin, Peru, Şili, Kolombiya, Venezuela ve Küba’nın muhteşem görüntülerinden sonra sizde motorsiklete atlayıp Güney Amerika turuna çıkmak isteyeceksiniz.
*Into the Wild;
Üniversiteden yeni mezun olmuş bir gencin her şeyi geride bırakıp Alaska’da tek başına yaşamaya çalışmasını konu eden gerçek bir hikaye. Christopher’in Alaska’ya kadar olan iki senelik yolculuğu sırasında Kaliforniya, Alaska, Oregon ve Arizona gibi birbirinden muhteşem yerlerdeki doğal güzellikler ve vahşi hayat görüntüleriyle büyüleneceksiniz.
Bu_filmleri_izleyenler_yola_koyuluyor_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Tatil Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir