Sevgililer gününe özel tüyolar!

Sevgililer gününe özel tüyolar!

Sevgililer günü yaklaşıyor. Hepimizi ne almalıyım telaşı sardı. Kimimiz şimdiden araştırmalara başladı bile. Çok değişik hediye almak isteyenler var, basit ama romantik olsun diyenler de. Bu haberimizde sizler için bazı küçük tüyolar hazırladık. Bazen sevgilinize bir gül bile verseniz yeterli olabiliyor ama bazen de gülün yanında bir şeyler gerekiyor. Bayanlar için mesela en basitinden fotoğrafınızı güzel bir çerçeveye koyup verebilirsiniz ya da onun için bir günlük tutup içine bütün doğal hislerinizi yazıp okuması için verebilirsiniz. Basit ama hesaplı bu hediyelerimizin yanında şık kol saatleri, bir kavanoza küçük notlar koyup içine bir yüzük ya da bir çikolata sepeti içine hoş takılar koyabilirsiniz.
hediye_sevgililer
Erkekler için ise üzerinde fotoğrafınızın olduğu bir atkı ya da bir zippoya fotoğrafınızı bastırabilirsiniz. Eğer bunlar yeterli değil diyorsanız güzel bir akşam yemeğiyle gününüzü romantikleştirebilir bunun yanında onun sevdiği maçlardan oluşan bir cd hazırlayabilirsiniz. Basit ama etkileyici bu hediyelerin yanında onun tarzına uygun kıyafetler alabilirsiniz. Sevgilinizle geçireceğiniz bu günü ne kadar özelleştirebilirseniz o kadar unutulmaz olur. Sizler için hazırladığımız bu haberimizde ki hediyeler emin olun yeterli olacaktır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir