Sevdiği kadın için derisini soyan adam!

Sevdiği kadın için derisini soyan adam!

Sevdiği kadın için derisini soyup dolaba asan adamın hikayesini hiç dinlediniz mi? He Took His Skin Off For Me’, ödüllü yazar Maria Hummer’ın orijinal kısa hikayesinden yola çıkılarak çekilmiş bir kısa film olarak karşınıza geliyor. Film de sevdiği kadın için derisini soyup çıkaran adamın hikayesi anlatılıyor. Daha sonra kız arkadaşı için dersini soyan adam bu fikrin iyi bir fikir olmadığını anlıyor. Filmde ki adam kız arkadaşının öyle istediğini düşündüğü için derisini soyuyor.derisini_yüzen_adam
Fakat bu hareketi kötü sonuçlar doğuruyor. Etrafa bıraktığı kan lekeleri sadece örnek. Adamın yaptığı bu fedakarlıktan sonra ilişkileri hiç bir zaman eskisi gibi olmuyor. Filmin yönetmeni Ben Aston film için tam bir “aşk işçiliği” tanımlamasını yapıyor. Bu basit ve trajik aşk hikayesi Anna Maguire ve Sebastian Armesto’nun güçlü performanslarıyla daha etkileyici bir hal alıyor. Aston, filmden “Simgeler üzerinden ilerleyen bu hikayede herkesin kendinden bir şey bulabileceği taraf var” şeklinde konuştu. Filmde kesinlikle hiçbir görsel efekt yok, görsel olan her şey makyajla yapılmış. Heykel ve makyaj tekniği sayesinde derisini çıkaran adama hayat verilmiş. Vaktiniz varsa bu basit ama güçlü aşk hikayesini izlemenizi öneririz.
derisini_yüzen_adam2 

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir