Selülit azaltmanın yolları nelerdir?

Selülit azaltmanın yolları nelerdir?

Neredeyse her kadının baş belası selülitleri yok etmenin yolu hem yediğiniz, içtiğiniz şeylere dikkat etmekten hem de spor yapmaktan geçiyor. Piyasada en çok satan anti-selülit ürünlerini satın alıp etkilerini de kısa süre içerisinde görebilirsiniz. Tabii selülitleri yok etmek için diyetlerde var, basit yollarda. En kolayı fazla tuz ve şekerden uzak durmak. Hatta hiç kullanmasanız bile olur. Her gün 15 bardak kadar su için. Bunun da etkisini göreceksinizdir. Eczanelerde de satılan bir çok selülit kremleri var. Bunları da kullanırsanız yararını görebilirsiniz.selülitçift
Örneğin Aminofilin krem. Bu krem yağ hücrelerini çok kısa bir zaman içerisinde öldürüyor. Bir diğeri ise Retinol krem. Bu krem ise selülitleri azaltır ve cildi pürüzsüzleştirir. İç çamaşırlarınızı esnek olmayan çamaşırlardan seçiniz. Esnek çamaşırlar selülitlerinizi daha çok ortaya çıkarır.Bunların yanında bol bol ıspanak, limon gibi sebzeler tüketin.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir