Şeker hastalarına yaz terapisi!

Şeker hastalarına yaz terapisi!

Jakuzi ve havuzun şeker hastalarına oldukça iyi geldiğini biliyor muydunuz ? Sadece keyif amaçlı değil, uzmanlar jakuzi ve havuzun şeker hastaları açısından doğal terapi olduğunu söylüyor. Yaz aylarını bu şekilde geçirmeye ne dersiniz ? Hem tatilinizi yapacak hem de sağlığınıza sağlık katacaksınız. Yapılan araştırmalar jakuzi ve havuz terapisinin diyabet tedavisinde olumlu etki yarattığını ortaya koydu.
şeker_hastalığı
Vücuttaki insülin ihtiyacını azaltmak için sıcak su dolu bir küvette banyo yapmayı tavsiye eden uzmanlar, jakuzi ve havuzları da öneriyor. Tedavinin yanı sıra hastalar terapinin mükemmel bir duygu olduğu konusunda hemfikirler. Terapi esnasında kendilerini çok iyi hissettiklerini ve daha kolay uyuyabildiklerini söylüyorlar. Ayrıca terapi sırasında kullanılan suyun en ideal sıcaklık derecesinin 40 derece olması gerekiyor. Daha fazlası özellikle yaşlı hastalarda baş dönmesi ve yüksek tansiyona sebep olabiliyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir