Sandra Bullock hayranlarına müjde; yazlık evinde konaklama imkanı!

Sandra Bullock hayranlarına müjde; yazlık evinde konaklama imkanı!

Sevdiğiniz ünlünün evinde konaklama imkanınız olsaydı ne yapardınız? Oscar ödüllü oyuncu Sandra Bullock hayranları bu haberimiz sizi oldukça sevindirecek! Oscar ödüllü Sandra Bullock, yazlık malikanesinde misafirlerini ağırlamak istiyor. Ancak şunu da belirtelim ünlü oyuncu konakladığınız sırada evinde olmayacak! Sonuçta yine de onun eşyaları, yatağı ve havuzu keyif süresince tatilcilerin olacak.

Georgia eyaletine bağlı turistik adası Tybee’de bulunan bu muhteşem malikane bin metrekarelik olmasının yanı sıra dört yatak odası, iki banyosuyla 12 misafir ağırlayabilecek kapasitede. Ada, Savannah’a yakın küçük bir ada olmasına karşın upuzun beyaz kumsalı ve gezilesi görülesi bir dolu dükkanıyla gözde turizm merkezlerinden. Üstelik meraklısına hitaben çeşit çeşit deniz ürünleri de lezzet zenginliği ile hem göze hem mideye hitap ediyor. Muhteşem ev minimum dört gün olmak üzere geceliği 1400 Amerikan Dolarından grup indirimiyle kiralanabiliyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir